14 Temmuz 2011
240000 (24h / GMT +3)
Heart of Antalya
Bizi takip edin
Aktur Park Hakkında

Hakkımızda

  • Cesaretin güvenle buluştuğu bir eğlence dünyası hayal edin...
  • Gökyüzü ile kucaklaştığınız,
  • Bulutlara yaklaştığınız,
  • Çocukluk rüyanızı yaşadığınız,
  • Güneşe doğru yol aldığınız büyülü ve fantastik bir dünya.

Aktur Lunapark; eğlence sektörüne ilk temellerini 1986 yılında Ege Bölgesi Manisa/Turgutlu'da gezici park olarak, panayır ve festivallere katılarak atmıştır.

Akhisar da sabit lunaparka dönüşüm gerçekleşmiş ve daha sonraları Aydın ve Balıkesir illerinde de sabit lunaparklar kurmuştur.

Aktur Lunapark Antalya’da 1991 yılında Şarampol Hal arkasında faaliyete geçmiş ve 1997 yılından itibaren 5M Migros karşısında 40 dan fazla eğlence ünitesi, 300 kişilik aile çay bahçesi ile sizlere faliyet göstermektedir.

Eğlence parklarının bir şehrin markalaşmasındaki öneminin farkındalığıyla ilerleyen yıllarda ANTALYA, İSTANBUL, KONYA ve BALIKESİR olmak üzere TÜRKİYE’nin pek çok noktasında büyüyerek şube sayısını kısa sürede 11’e yükseltti. 30 Yılı aşan tecrübesiyle 400’ü aşkın personeli 5 ilde 11 şubesinde kuruluşundan bugüne TÜRKİYE ekonomisi ve turizmine büyük katkı sağlayan AKTUR PARK İşletmeleri tam 33 yıldır 90.000 m2 alana yayılmış eğlence parklarında haftada 65.000’i aşan ziyaretçisi ile hızla büyümeye ve güven içinde eğlendirmeye devam ediyor...

İşletmemiz sadece eğlendirmeninde ötesinde sosyal etkinliklere katkıda bulunmaktadır.

1997 yılından bu yana her sene ANTALYA da tüm belediyelerle birlikte 23 Nisan Şenlikleri düzenlenmekte ve şenliklerimizde her sene yaklaşık 30.000 çocuğumuzu ücretsiz olarak eğlendirilmektedir.

Dokuma ve Karaalioğlan parkı içersinde düzenlenen Ramazan Şenliklerine katkıda bulunmuş, 2006 yılı içersinde İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışmamız "Polis Amca Polis Abla" kampanyası çerçevesinde 3000 çocuğumuza eğlence imkanı sağlanmıştır.

Bizi takip edin /akturpark
© 2020 Aktur Park | All rights reserved. Designed by Güncel Fikirler Ajansı