14 Temmuz 2011
240000 (24h / GMT +3)
Heart of Antalya
Bizi takip edin
Loop Zone Ünitesi

Loop Zone

2000'lerde Technical Park Street Fighter'ın tanıtımının başarısından sonra, şirket Loop Fighter'ı tanıtmaktan gurur duyuyor.

Loop Fighter, orijinal Pegasus sürüşünden gelen yenilikçi bir koltuk tasarımı kullanıyor, özellikle bir karbon koltuk ve gondol dönüyor ve ilmek yaparken hem kolların hem de bacakların serbestçe hareket etmesini sağlamak için bir sınırlama ile tasarlandı, döngü savaşçısı bir salıncak sunuyor ana kol, gondol karuselinin dönüşü ve 4 koltuklu her grubun serbest döngüsüyle. Sonuç, bir sinek eğirme sarkaçının etkilerini ve bir roller coaster sürüşünün tipik döngü halini bir araya getiren yeni ve eşsiz bir sürüş!

Loop Fighter dinamik aksiyonu, yolculara inanılmaz ağırlıksız hissi sunar ve geleneksel Street Fighter'daki gibi inanılmaz G-kuvveti sağlar, ancak ek salınım ve döngü ile. 4 araç 4 koltuk (toplam 16 kişilik) yaklaşık 24 metreye kadar koşarak maksimum 4,5 G'ye ulaşıyor ve dönen merkez nedeniyle her zaman rastgele yörüngelerle dönüyor ve yolculara güçlü bir negatif ve pozitif hızlanma sağlıyor. inanılmaz kilo değişimi hissi.

The Loop Fighter, çok çeşitli yaş demografilerinden heyecan arayanların geniş kitlelerini hedefleyen Technical Park'ın birçok yeni sürüş projesinin en sonuncusu. 13.6 m uzunluğundaki tek bir yarı treyler üzerinde göz alıcı bir seyahat için Technical Loop'un yeni Loop Fighter'ından başka bir yere bakmayın.

/// Sonraki Üniteler

Bizi takip edin /akturpark
© 2020 Aktur Park | All rights reserved. Designed by Güncel Fikirler Ajansı